Objednávka zážitku
Simulátor ponorky U-BOAT

Útok na obchodní lodě, celkem 30min. simulátor + 30min. seznámení s kokpitem a prohlídka všech simulátorů a pro divácký doprovod let s novým Flight Simulatorem 2020 na zkoušku v průběhu ponoru na simulátoru. Zážitek je určen pro 3 osoby + 1 osobu diváckého doprovodu.

Doplňkové služby

Standardní platnost voucheru je 6 měsíců, zvolte tuto položku pro prodloužení voucheru na 12 měsíců.

ZDARMA

Přidáme vám navíc 30 dní plus na rezervaci k vašemu voucheru, takže pokud svůj voucher rezervujete do data uvedeného na voucheru, máte 30 dní k původnímu datu platnosti navíc.

ZDARMA

vyškolená obsluha a profesionální filmová technika Panasonic S5 s full frame snímačem. Odneste si unikátní informace na videu, fotografie JPEG+RAW formát, zaslání služba Úschovna nebo za 99,-Kč navíc na 16GB SD kartě. Používání mobilů nebo vlastní techniky není bohužel možné.

590 Kč

Standardní platnost voucheru je 6 měsíců, neboť se na vás těšíme. Pokud si ho přejete nechat v šuplíku déle, vyberte tuto možnost. Platný voucher si můžete prodloužit i později, ale již za 490,-Kč na dalších 6 měsíců.

290 Kč

Zaškrtnutím získáte 10% slevy za využití všech doplňkových služeb

-88 Kč
Ideální dárek Simulátor ponorky U-BOAT 30 minut Využití včetně víkendů s platností 6 měsíců a s diváckým doprovodem 3 osoby
1 770 Kč
Cena celkem vč. DPH
1 770 Kč
Slevový kód
Kontaktní údaje

Platební metoda a doručení voucheru
mailem ihned + 50 Kč SLEVA
mailem ihned ZDARMA
v dárkovém balení na provozovně + mailem ihned ZDARMA