Objednávka zážitku
Boeing 737NG

Ke střední variantně navíc různé závady. Celkem 90min. Boeing + 30 min. seznámení s kokpitem formou zážitkového manuálu, prohlídka všech simulátorů a pro divácký doprovod let s novým Flight Simulatorem 2020 na zkoušku v průběhu letu Boeingu. Zážitek je určen pro 1 osobu + 3 osoby diváckého doprovodu.

Doplňkové služby

standardní využití simulátoru je pouze ve všední dny ST-PÁ v rozmezí 9-19hod. Využijte doplňkovou službu pokud si přejete dát obdarovanému přístup i o víkendu a prodloužit platnost voucheru z 6 na 12 měsíců. Rezervaci o víkendu je možné zadat až později při rezervaci termínu za 490,-Kč, prodloužení platnosti o 6 měsíců je následně za 500,-Kč.

ZDARMA

Přidáme vám navíc 30 dní plus na rezervaci k vašemu voucheru. Po dokončení rezervace vám od ledna 2024 zašleme nové instruktážní video k vašemu zážitku, abyste si u nás co nejvíce užili váš rezervovaný čas. Po zážitku vám pošleme návod jak si doma postavit svůj vlastní simulátor dle vašich možností.

ZDARMA

Zažijte s námi přesun do vaší vysněné destinace, kterou si prohlédnete kompletně ve virtuální realitě. Získáte slevu ve výši 500,-Kč na tento 30-ti minutový zážitek, který probíhá jen v sobotu po rezervaci na naší zákaznické lince 724 512 343. Standardní cena zážitku 970,-Kč, po slevě za 470,-Kč.

ZDARMA

vyškolená obsluha a profesionální filmová technika Panasonic S5 s full frame snímačem. Odneste si unikátní informace na videu, fotografie JPEG+RAW formát, zaslání služba Úschovna nebo za 99,-Kč navíc na 16GB SD kartě. Používání mobilů nebo vlastní techniky není bohužel možné.

590 Kč

Standardní zážitky obsahují pouze čas s instruktorem v kokpitu letounu, kdy instruktáž probíhá po celou dobu letu. Pokud si přejete dozvědět se více o systémech letounu, spolupráci pilotů v posádce nebo si rozebrat letové mapky SID, STAR či ILS přímo v simulátoru, který se používá jako statická ukázka, zvolte tuto položku. Pokud chcete o 30min. více létat, volte prodloužení letu.

770 Kč

Zaškrtnutím získáte 10% slevy za využití všech doplňkových služeb

-204 Kč
Ideální dárek Boeing 737NG 90 minut Využití všední den s platností 6 měsíců a s diváckým doprovodem 3 osoby / víkend za poplatek
5 470 Kč
Cena celkem vč. DPH
5 470 Kč
Slevový kód
Vámi objednávaný zážitek již je ve slevě. Slevový kód můžete i tak použít, cena se pak ale bude počítat z plné (nezlevněné) ceny.
Kontaktní údaje

Platební metoda a doručení voucheru
mailem ihned + 50 Kč SLEVA
mailem ihned ZDARMA
v dárkovém balení na provozovně + mailem ihned ZDARMA