Objednávka zážitku
Boeing 737NG

Vzlet, let po trase a přiblížení s přistáním na jednom z 24 tisíc letišť světa. Celkem 30min. Boeing + 30 min. seznámení s kokpitem formou zážitkového manuálu, prohlídka všech simulátorů a pro divácký doprovod let s novým Flight Simulatorem 2020 na zkoušku v průběhu letu Boeingu. Zážitek je určen pro 1 osobu + 3 osoby diváckého doprovodu.

Doplňkové služby

Při nákupu prvního dárkového voucheru na naše simulátory získáte ihned až 30% slevu za doplňkové služby. Po zaplacení vám pošleme 50% slevový kod na druhý libovolný zážitek v délce 30 minut. Koupit můžete jen 2 vouchery na osobu do 30.11.22. Sleva je z koncové nezlevněné ceny zážitku.

ZDARMA

standardní využití simulátoru je pouze ve všední dny ST-PÁ v rozmezí 9-19hod. Využijte doplňkovou službu pokud si přejete dát obdarovanému přístup i o víkendu a prodloužit platnost voucheru z 6 na 12 měsíců. Rezervaci o víkendu je možné zadat až později při rezervaci termínu za 490,-Kč, prodloužení platnosti o 6 měsíců je následně za 500,-Kč.

ZDARMA

vyškolená obsluha a profesionální filmová technika Panasonic S5 s full frame snímačem. Odneste si unikátní informace na videu, fotografie JPEG+RAW formát, zaslání služba Úschovna nebo za 99,-Kč navíc na 16GB SD kartě. Používání mobilů nebo vlastní techniky není bohužel možné.

590 Kč

Standardní zážitky obsahují pouze letový čas s instruktorem, kdy instruktáž probíhá po celou dobu letu. Pokud si přejete dozvědět se více o systémech letounu, spolupráci pilotů v posádce nebo si rozebrat letové mapky SID, STAR či ILS, zvolte tento příplatek. Teorie je realizována přímo v simulátoru před samotným letem, ten slouží jako statická ukázka bez možnosti jeho aktivního využití.

790 Kč

Zaškrtnutím získáte 10% slevy za využití všech doplňkových služeb

-207 Kč
Ideální dárek Boeing 737NG 30 minut Využití včetně víkendů s platností 12 měsíců a s diváckým doprovodem 3 osoby
1 890 Kč
Black Friday 50% sleva na další zážitek na 30min., standardně 490,-Kč
ZDARMA
Využití včetně víkendů s platností 12 měsíců, standardně 349,-Kč
ZDARMA
Cena celkem vč. DPH
1 890 Kč
Slevový kód
Vámi objednávaný zážitek již je ve slevě. Slevový kód můžete i tak použít, cena se pak ale bude počítat z plné (nezlevněné) ceny.
Kontaktní údaje

Platební metoda a doručení voucheru
mailem ihned + 50 Kč SLEVA
mailem ihned ZDARMA
v dárkovém balení na provozovně + mailem ihned ZDARMA