Objednávka zážitku
Pohyblivá Cessna 182RG

Vzlet, let po trase a přiblížení s přistáním na jednom z 24 tisíc letišť světa. Celkem 30min. Cessna + 30 min. prohlídka všech simulátorů a pro divácký doprovod let s novým Flight Simulatorem 2020 na zkoušku v průběhu letu na Cessně. Zážitek je určen pro 1 osobu + 3 osoby diváckého doprovodu.

Doplňkové služby

standardní využití simulátoru je pouze ve všední dny ST-PÁ v rozmezí 9-19hod. Využijte doplňkovou službu pokud si přejete dát obdarovanému přístup i o víkendu a prodloužit platnost voucheru na 12 měsíců. Rezervaci o víkendu je možné zadat až později při rezervaci termínu za 290,-Kč, prodloužení platnosti o 6 měsíců je následně za 500,-Kč.

290 Kč

vyškolená obsluha a profesionální filmová technika Panasonic S5 s full frame snímačem. Odneste si unikátní informace na videu, fotografie JPEG+RAW formát, zaslání služba Úschovna nebo za 99,-Kč navíc na 16GB SD kartě. Používání mobilů nebo vlastní techniky není bohužel možné.

590 Kč

Standardní zážitky obsahují pouze letový čas s instruktorem, kdy instruktáž probíhá po celou dobu letu. Pokud si přejete dozvědět se více o systémech letounu, spolupráci pilotů v posádce nebo si rozebrat letové mapky SID, STAR či ILS, zvolte tento příplatek. Teorie je realizována přímo v simulátoru před samotným letem, ten slouží jako statická ukázka bez možnosti jeho aktivního využití.

890 Kč

Zaškrtnutím získáte 10% slevy za využití všech doplňkových služeb

-265 Kč
Ideální dárek Pohyblivá Cessna 182RG 30 minut Využití všední den s platností 6 měsíců a s diváckým doprovodem 3 osoby / víkend za poplatek
1 390 Kč
Cena celkem vč. DPH
1 390 Kč
Slevový kód
Kontaktní údaje

Platební metoda a doručení voucheru
mailem ihned + 50 Kč SLEVA
mailem ihned ZDARMA
v dárkovém balení na provozovně + mailem ihned ZDARMA