Order an experience
F1 simulator for single pilot

K vyzkoušení tři okruhy s možností závodu, Celkem 90min. jízdy + 30 min. seznámení s ovládáním F1, prohlídka všech simulátorů a pro divácký doprovod let s novým Flight Simulatorem 2020 na zkoušku v průběhu jízdy na F1. Zážitek je určen pro 1 osobu + 3 osoby diváckého doprovodu.

Additional services

Standardní platnost voucheru je 6 měsíců, zvolte tuto položku pro prodloužení voucheru na 12 měsíců.

FREE

Přidáme vám navíc 30 dní plus na rezervaci k vašemu voucheru, takže pokud svůj voucher rezervujete do data uvedeného na voucheru, máte 30 dní k původnímu datu platnosti navíc.

FREE

standardní využití simulátoru je pouze ve všední dny ST-PÁ v rozmezí 9-19hod. Využijte doplňkovou službu pokud si přejete dát obdarovanému přístup i o víkendu Rezervaci o víkendu je možné zadat až později při rezervaci termínu za 490,-Kč.

290 Kč

vyškolená obsluha a profesionální filmová technika Panasonic S5 s full frame snímačem. Odneste si unikátní informace na videu, fotografie JPEG+RAW formát, zaslání služba Úschovna nebo za 99,-Kč navíc na 16GB SD kartě. Používání mobilů nebo vlastní techniky není bohužel možné.

590 Kč

ex-pilot F1 a testovací pilot stáje Renault, Jan Charouz. Honza je k dispozici ve všedních dnech po předchozí dohodě. Pro rezervaci zážitku nelze využít náš on-line rezervační systém, ten rezervuje pouze simulátor.

3 000 Kč

By checking, you will get a 10% discount for the use of all additional services

-582 Kč
Perfect gift F1 simulator for single pilot 90 minutes Využití weekday s platností 6 měsíců a s diváckým doprovodem 3 osoby / weekend for a fee
3 970 Kč
Total price incl. VAT
3 970 Kč
Discount code
Contact informations

Payment method and voucher delivery
by email immediately + 50 CZK DISCOUNT
by email immediately for FREE
in gift packaging at the store + by email immediately for FREE