Order an experience
Boeing 737NG

VIP individuální program ušitý na míru obdarovanému pilotovi. Můžete nás kontaktovat předem a domluvit obsah celého zážitku z mnoha možností včetně přivítání welcome drinkem v ceně zážitku. Celkem 120min. Boeing + 30 min. seznámení s kokpitem formou zážitkového manuálu, prohlídka všech simulátorů a pro divácký doprovod let s novým Flight Simulatorem 2020 na zkoušku v průběhu letu Boeingu. Zážitek je určen pro 1 osobu + 3 osoby diváckého doprovodu.

Additional services

Standardní platnost voucheru je 6 měsíců, zvolte tuto položku pro prodloužení voucheru na 12 měsíců.

FREE

Přidáme vám navíc 30 dní plus na rezervaci k vašemu voucheru, takže pokud svůj voucher rezervujete do data uvedeného na voucheru, máte 30 dní k původnímu datu platnosti navíc.

FREE

Standardní zážitky obsahují pouze čas s instruktorem v kokpitu letounu, kdy instruktáž probíhá po celou dobu letu. Pokud si přejete dozvědět se více o systémech letounu, spolupráci pilotů v posádce nebo si rozebrat letové mapky SID, STAR či ILS přímo v simulátoru, který se používá jako statická ukázka, zvolte tuto položku.

770 Kč

By checking, you will get a 10% discount for the use of all additional services

-115 Kč
Perfect gift Boeing 737NG 120 minutes Využití weekday s platností 6 měsíců a s diváckým doprovodem 3 osoby / weekend for a fee
6 970 Kč
Total price incl. VAT
6 970 Kč
Discount code
Contact informations

Payment method and voucher delivery
by email immediately + 50 CZK DISCOUNT
by email immediately for FREE
in gift packaging at the store + by email immediately for FREE