Order an experience
Boeing 737NG

Piloti jsou indisponováni. Vaším úkolem je spojit se s pilotem na vysílačce a společně nastavit letoun pro samočinné přistání. Palivo máte na 45 minut letu. Zážitek je určen pro 2 osoby v kokpitu + divácký doprovod 2 osoby. Celkem 45min. Boeing + 30 min., prohlídka všech simulátorů a pro divácký doprovod let s novým Flight Simulatorem 2020 na zkoušku v průběhu letu Boeingu.

Additional services

standardní využití simulátoru je pouze ve všední dny ST-PÁ v rozmezí 9-19hod. Využijte doplňkovou službu pokud si přejete dát obdarovanému přístup i o víkendu a prodloužit platnost voucheru z 6 na 12 měsíců. Rezervaci o víkendu je možné zadat až později při rezervaci termínu za 490,-Kč, prodloužení platnosti o 6 měsíců je následně za 500,-Kč.

FREE

Přidáme vám navíc 30 dní plus na rezervaci k vašemu voucheru. Po dokončení rezervace vám od ledna 2024 zašleme nové instruktážní video k vašemu zážitku, abyste si u nás co nejvíce užili váš rezervovaný čas. Po zážitku vám pošleme návod jak si doma postavit svůj vlastní simulátor dle vašich možností.

FREE

Zažijte s námi přesun do vaší vysněné destinace, kterou si prohlédnete kompletně ve virtuální realitě. Získáte slevu ve výši 500,-Kč na tento 30-ti minutový zážitek, který probíhá jen v sobotu po rezervaci na naší zákaznické lince 724 512 343. Standardní cena zážitku 970,-Kč, po slevě za 470,-Kč.

FREE

vyškolená obsluha a profesionální filmová technika Panasonic S5 s full frame snímačem. Odneste si unikátní informace na videu, fotografie JPEG+RAW formát, zaslání služba Úschovna nebo za 99,-Kč navíc na 16GB SD kartě. Používání mobilů nebo vlastní techniky není bohužel možné.

590 Kč

By checking, you will get a 10% discount for the use of all additional services

-88 Kč
Perfect gift Boeing 737NG 45 minutes Využití weekday s platností 6 měsíců a s diváckým doprovodem 3 osoby / weekend for a fee
4 050 Kč
Total price incl. VAT
4 050 Kč
Discount code
Contact informations

Payment method and voucher delivery
by email immediately + 50 CZK DISCOUNT
by email immediately for FREE
in gift packaging at the store + by email immediately for FREE